Prsa

Výsledky hledání

Rychlé odkazy na obsah článku:
Příčina pupínků mezi prsy


Svědí vás mezi prsy, máte na tomto místě pupínky či pozorujete podivné skvrny? Pak se může jednat o naprosto běžné kožní potíže, ale též o příznak závažného onemocnění. Většina pupínků mezi prsy má stejnou příčinu jako vyrážky, které se vyskytují i jinde na těle a jež většinou představují nepříjemné estetické onemocnění.

Celý článek

Zaměření článku: pupínky, prsa, příčina, léčbaRychlé odkazy na obsah článku:
Krůtí medailonky s rýží
Krůtí medailonky skoro podle Pohlreicha
Krůtí medailonky na smetaně
Krůtí medailonky na medu
Krůtí medailonky na kari
Krůtí medailonky na žampionech
Krůtí medailonky na grilu
Krůtí medailonky s cuketou
Krůtí medailonky s broskví


Vybíráme z obsahu: Krůtí medailonky na medu Ingredience : 0,5 kg krůtích medailonků, 2 lžíce medu, šťáva z 1/2 citronu, 1 citron, sůl, špetka pepře, 1 lžíce olivového oleje Postup : Prsa naložte do velmi jednoduché směsi – med, citronová šťáva, sůl, pepř a olivový olej. Na opečení, několik snítek čerstvého tymiánu, sůl Postup : Omytá, důkladně okapaná krůtí prsa nakrájíme na jednotlivé medailonky. Kruti medailonky na medu Ingredience 0,5 kg krutich medailonku, 2 lzice medu, stava z 1 2 citronu, 1 citron, sul, spetka pepre, 1 lzice olivoveho oleje Postup Prsa nalozte do velmi jednoduche smesi med, citronova stava, sul, pepr a olivovy olej. Nekolik snitek cerstveho tymianu, sul Postup Omyta, dukladne okapana kruti prsa nakrajime na jednotlive medailonky.

Celý článek

Zaměření článku: medailonky, prsa, maso, kari, smetana, med, žampiony, gril, cuketa, žampiony, broskevRychlé odkazy na obsah článku:
Červené fleky od štítné žlázy
Červené fleky na obličeji
Červené fleky na nohou
Červené fleky u dětí
Červené fleky po akné
Červené fleky na jazyku
Červené fleky na prsou
Červené fleky na žaludu
Červené fleky ve vlasech


Jestliže se dospělému na kůži objeví červené fleky neznámého původu, které nemizí a znepokojují ho, neměly by jeho kroky směřovat k domácí lékárničce pro „zaručenou“ mast, ale ke kožnímu lékaři. Každá abnormální změna na kůži by měla být důvodem k návštěvě odborného lékaře. Jedině kožní lékař může posoudit, co je příčinou, a rozhodnout o další léčbě.

Celý článek

Zaměření článku: červené fleky, kůže, štítná žláza, obličej, příčiny, projevy, foto, nohy, děti, akné, jazyk, prsa, žalud, vlasyRychlé odkazy na obsah článku:
Co je to nežit
Jak se dá nežit léčit
Nežit v tříslech
Nežit na zadku
Nežit na prsu


Objevil se vám malý červený bolák v oblasti vlasového nebo chlupového folikulu, který se postupně naplňuje hnisem a při dotyku výrazně bolí? Tak to se pravděpodobně jedná o furunkl, lidově zvaný nežit. S tímto nepříjemným onemocněním vám může pomoci jedině lékař, který stanoví původ problému a nasadí účinnou léčbu.

Celý článek

Zaměření článku: nežit, furunkl, karbunkl, bolák, vřed, zadek, prsa, třísla, onemocněníRychlé odkazy na obsah článku:
Pojem fibróza
Fibróza, Fibrosa
Fibróza jater
Fibróza prsu
Fibróza plicní
Fibróza srdce


Fibróza je zmnožení vaziva v určitém orgánu na úkor funkční tkáně. Ve větším rozsahu vede ke ztuhnutí orgánu a poruše jeho funkce. Vznik fibrózy bývá odpovědí na poškození orgánu, například při déletrvajícím zánětu. Někdy je její vznik nejasný.

Celý článek

Zaměření článku: fibróza, fibrosa, vazivo, zánět, látky, srdce, plíce, játra, prsa, cysta, tekutina, orgány, pancéřové srdceRychlé odkazy na obsah článku:
Rizikové faktory vzniku rakoviny prsu
Příznaky rakoviny prsu a jak rakovina prsu vypadá
Rakovina prsu a genetika
Na nádor prsu je lepší operace nebo chemoterapie?
Nová naděje šetrnější chemoterapie je z Česka


Rakovina prsu, neboli karcinom prsu, je maligní nádorové onemocnění prsu, postihující v naprosté většině případů ženy. Muži tvoří jen necelé 1 % postižených. K většině onemocnění rakovinou prsu dochází po šedesátce, před přechodem je onemocnění spíše vzácné a před 25. rokem extrémně vzácné.

Celý článek

Zaměření článku: rakovina prsu příznakyRychlé odkazy na obsah článku:
Svědění kůže bez vyrážky
Svědění kůže po celém těle
Svědění kůže na nohou
Svědění kůže v noci
Svědění kůže na prsou
Svědění kůže v těhotenství
Svědění kůže na zádech
Svědění kůže na hlavě
Svědění poševního vchodu


Každý z nás jistě dobře zná ten nepříjemný pocit svědění na různých místech celého těla. Příčinou nepříjemného svědění nemusí být závažná choroba. Svědění kůže však nezřídka bývá příznakem mnoha onemocnění. Proto je důležité znát možné příčiny těchto chorob.

Celý článek

Zaměření článku: kůže, svědění, vyrážka, tělo, příčiny, léčba, nohy, prsa, noc, těhotenství, pochva
LISTOVÁNÍ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12   Další


nabídka obchodu

IMPERIAL VITAMINS S.R.O. Super PRSA + štíhlá linie 90 kapslí

IMPERIAL VITAMINS S.R.O. Super PRSA + štíhlá linie 90 kapslí

IMPERIAL VITAMINS S.R.O. Super PRSA + štíhlá linie 90 kapslí....

Cena: 676 Kč
Koupit  koupit

NIP + FAB Sérum pro zvětšení poprsí Bust Fix (Décolleté Gel) 100 ml

NIP + FAB Sérum pro zvětšení poprsí Bust Fix (Décolleté Gel) 100 ml

Zapomeňte na bolestivé plastiky a dopřejte si větší prsa již za 6 týdnů - bezbolestně! Světelné sérum Bust Fix viditelně vyhlazuje, zpevňuje a zakulacuje pokožku v oblasti poprsí a dekoltu. Ideální pro pleť, která ztrácí pružnost....

Cena: 485 Kč
Koupit  koupit

Knihy Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí (Ing. Miroslav Hrabica)

Knihy Co nám tělo říká aneb po stopách nemocí (Ing. Miroslav Hrabica)

Tato kniha vám nabízí určité impulzy k zamyšlení. V knize najdete v kapitolách "Krev, lymfa, slezina", "Trávicí soustava", "Pohlavní orgány, prsa", "Endokrinní systém", "Nervový systém" a "Vznik života, lidský vývoj a smrt" stovky hesel týkajících se jak závažných onemocnění, tak banálních komplikací. Autor vysvětluje, že orgán, v němž se...

Cena: 262 Kč
Koupit  koupit