Metody

Výsledky hledání

Rychlé odkazy na obsah článku:
Prodloužení vlasů
Prodloužení vlasů keratinem
Cena za prodloužení vlasů
Metody prodlužování vlasů
Prodloužení vlasů Clip in
Prodloužení vlasů v Praze
Prodlužování vlasů Hradec Králové
Prodlužování vlasů Kolín


Vybíráme z obsahu: Metody prodluzovani vlasu Metody lze rozdelit na mechanicke nebo chemicke. Metody prodlužování vlasů Metody lze rozdělit na mechanické nebo chemické. Všechny metody, které využívají upotřebení tepla pro nasazení prodloužených vlasů, musí být prováděny šetrně za přítomnosti odborníka. Na rozdíl od keratinové metody jsou tentokrát pro prodloužení vlasů s Micro Ring použity prameny vlasů zakončené speciálním i-Tipem. I u této metody se musí po zhruba 3 měsících navázané vlasy posunout a Micro Ring opět obnovit. Bond plus Jednodušší obměna keratinové metody. Natur Hair V tomto salonu se používají metody Bond Plus, Bond Fix, keratinová metoda a metoda Micro Rings. Vsechny metody, ktere vyuzivaji upotrebeni tepla pro nasazeni prodlouzenych vlasu, musi byt provadeny setrne za pritomnosti odbornika.

Celý článek

Zaměření článku: prodlužování vlasů, keratin, cena, metody prodlužování vlasů, clip inRychlé odkazy na obsah článku:
Zdravotní účinky sírového mýdla
Návod k použití mýdla se sírou
Mýdlo se sírou – cena


Vybíráme z obsahu: Moderní metody léčby růžovky Rosacea je chronické kožní onemocnění, které způsobuje zarudnutí a tvorbu skvrn nebo hrbolků na tváři, čele, bradě či nosu. Moderni metody lecby ruzovky Rosacea je chronicke kozni onemocneni, ktere zpusobuje zarudnuti a tvorbu skvrn nebo hrbolku na tvari, cele, brade ci nosu.

Celý článek

Zaměření článku: mýdlo, síra, zdravotní účinky, návod k použití, cena, rosacea a moderní metody léčbyRychlé odkazy na obsah článku:
Jaterní léze
Hepatomegalie – diferenciální diagnostika
Fyzikální vyšetření
Splenomegalie
Hepatomegalie steatóza
Hepatomegalie u dětí
MKN hepatomegalie
Léčba


Vybíráme z obsahu: Hodgkin), teploty (infekce, leukémie, lymfomy), ikterus (hepatitis, cirhóza), bolest (absces, hematom) Fyzikální vyšetření K vyšetření se dnes využívají nové zobrazovací metody, jako je ultrazvuk (UZ), výpočetní... Existují i další vyšetřovací metody – vyšetření magnetickou rezonancí, PET scan, jaterní biopsie. Hodgkin, teploty infekce, leukemie, lymfomy, ikterus hepatitis, cirhoza, bolest absces, hematom Fyzikalni vysetreni K vysetreni se dnes vyuzivaji nove zobrazovaci metody, jako je ultrazvuk UZ, vypocetni tomografie... Existuji i dalsi vysetrovaci metody vysetreni magnetickou rezonanci, PET scan, jaterni biopsie.

Celý článek

Zaměření článku: hepatomegalie, játra, léze, diagnostika, pediatrie, děti, slezina, onemocnění, léčba, metodyRychlé odkazy na obsah článku:
Léky a doplňky proti plešatění
Laserové terapie v minulosti
Funkce Laseru
Typy laserů


Přemýšlíte o ztrátě vlasů? Tento problém trápí většinu mužů. Ačkoliv je plešatost velmi známá v dnešním světě, tak toto onemocnění může mít negativní dopad na některé lidi. Nejhorší je pro muže, když se objeví první náznak plešatění. Jako první věc, která ho napadne je hledání léčby tohoto problému. Dobrou věcí dnešní doby je, že Alopecie může být vyléčena. Jelikož je dostatek léků a léčebných procedur na trhu, které pomáhají proti plešatění. Alopecie je neinfekční onemocnění způsobující vypadávání vlasů a ochlupení.

Celý článek

Zaměření článku: zastavení plešatění, metody proti plešatění, dá se zabránit vypadávání vlasůRychlé odkazy na obsah článku:
Argumenty pro výběr přírodních bělicích produktů
Přírodní bělicí metody
Meladerm
Argumenty pro výběr chemických bělících produktů
Názor


Vybíráme z obsahu: Přírodní bělicí metody Přírodní bělení pokožky může být dobrým řešením pro nápravu pigmentace kůže, pokud máte z chemikálií strach nebo musíte přestat s užíváním chemických bělidel. Prirodni belici metody Prirodni beleni pokozky muze byt dobrym resenim pro napravu pigmentace kuze, pokud mate z chemikalii strach nebo musite prestat s uzivanim chemickych belidel.

Celý článek

Zaměření článku: bělicí produkty, přírodní bělicí produkty, přírodní bělicí metody, meladerm, chemické bělicí produktyRychlé odkazy na obsah článku:
Jak neotěhotnět bez ochrany
Techniky
Nepřírodní metody
Oblíbené techniky jemného milovaní
Tak tedy, jdeme na to
Tantrická masáž


Vybíráme z obsahu: Techniky Jde o přirozené metody, tedy techniky, které se spoléhají na využívání plodných a neplodných dní, přerušovanou soulož nebo kojení. Přirozené metody snižující šanci na početí jsou velmi nespolehlivé. Mezi tyto přirozené metody patří : Přerušovaná soulož Přerušovaná soulož neboli koitus interruptus patří mezi nejranější antikoncepční techniky a byla používána už dávno před tím, než byl vynalezen kondom či hormonální antikoncepce. Ani toto však nemusí zajistit spolehlivost metody. Účinnost metody může být snížena i tehdy, dojde-li k ejakulaci v blízkosti poševního vchodu, nebo se neopatrnou manipulací sperma nechtěně dostane do pochvy. Předpokladem užití této metody je velmi pravidelná menstruace. Nepřírodní metody Sterilizace Sterilizace je cílený chirurgický zákrok, který zabrání muži či ženě v další reprodukci. Techniky Jde o prirozene metody, tedy techniky, ktere se spolehaji na vyuzivani plodnych a neplodnych dni, prerusovanou souloz nebo kojeni.

Celý článek

Zaměření článku: žena, muž, sex, milování, techniky, soulož, metody, kondom, sterilizace, tantra, masáž, druhyRychlé odkazy na obsah článku:
Kdy vyvolat porod dříve
Aromaterapie
Fyzická námaha
Horká lázeň
Masáž bradavek
Masáž hráze
Nechráněný pohlavní styk
Sedací míč
Miminku se stále nechce ven
Jak se dá zaručeně vyvolat porod
Mechanické metody vyvolání porodu
Farmakologické metody vyvolání porodu
Cviky na vyvolání porodu
Babské rady jak přivolat porod


Vybíráme z obsahu: Různé metody vyvolávání porodu s sebou nesou rizika pro matku, dítě, průběh porodu i kojení. Mechanické metody vyvolání porodu Hamiltonův hmat – preindukce porodu Hamiltonův hmat neboli mechanické uvolnění hlenové zátky a odloupnutí vaku blan je možné pouze tehdy, pokud je děložní čípek zralý, dostatečně otevřený. Farmakologické metody vyvolání porodu Prostaglandiny Jejich používání by kromě kontraindikovaných případů mělo být preferováno před oxytocinem. Ruzne metody vyvolavani porodu s sebou nesou rizika pro matku, dite, prubeh porodu i kojeni. Mechanicke metody vyvolani porodu Hamiltonuv hmat preindukce porodu Hamiltonuv hmat neboli mechanicke uvolneni hlenove zatky a odloupnuti vaku blan je mozne pouze tehdy, pokud je delozni cipek zraly, dostatecne otevreny. Farmakologicke metody vyvolani porodu Prostaglandiny Jejich pouzivani by krome kontraindikovanych pripadu melo byt preferovano pred oxytocinem.

Celý článek

Zaměření článku: porod, rady, cviky námaha, sex, lázeň, bylinky, indikace, metody, skořice


LISTOVÁNÍ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15   Další


nabídka obchodu

TENSOVAL Digitální tonometr Duo Control II L + adaptér

TENSOVAL Digitální tonometr Duo Control II L + adaptér

Dvojnásobně přesné měření krevního tlaku díky zcela nové kombinaci Korotkovovy metody....

Cena: 2222 Kč
Koupit  koupit

Teploměr digitální Microlife MT 1951 svítící rychloběžka

Teploměr digitální Microlife MT 1951 svítící rychloběžka

Komfortní digitální teploměr s rychlým měřením (10-120 sec. dle metody měření), osvícený displej, vodotěsný, paměť posledního měření. ...

Cena: 222 Kč
Koupit  koupit

P-Shine Japonská manikúra malá sada

P-Shine Japonská manikúra malá sada

Hlavní předností P.Shine kosmetické metody je její dlouhodobý účinek a nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu. Nanášecí hmota je složena ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5....

Cena: 249 Kč
Koupit  koupit

Energy Cytovital šampon 200 ml

Energy Cytovital šampon 200 ml

Šampon Cytovital je určený pro všechny přirozené barvy vlasů, přesto nalezne uplatnění častěji u vlasů světlejších. Regeneruje lámavé a snadno se třepící vlasy. Zklidňuje pokožku hlavy, odstraňuje svědění. Přírodní šampon Cytovital vychází z principů unikátní metody Regenerace v Pentagramu. Obsahuje bylinné extrakty, čisté přírodní silice a termální vodu z vřídla Podhájska....

Cena: 245 Kč
Koupit  koupit

Energy Ruticelit šampon 200 ml

Energy Ruticelit šampon 200 ml

Šampon Ruticelit je vhodný šampon spíše pro vlasy tmavé. Snižuje tvorbu lupů, zpevňuje vlasy a tím, že celkově zlepšuje prokrvení pokožky, podporuje obnovu vlasů na celé hlavě. Přírodní šampon Ruticelit vychází z principů unikátní metody Regenerace v Pentagramu. Obsahuje bylinné extrakty, čisté přírodní silice a termální vodu z vřídla Podhájska....

Cena: 245 Kč
Koupit  koupit

Energy Droserin šampon 200 ml

Energy Droserin šampon 200 ml

Šampon Droserin je určen pro normální, zdravé a převážně světlé vlasy. Zlepšuje pružnost vlasů a výsledkem jeho použití je jejich sametový lesk. Omezuje vypadávání vlasů na temeni hlavy. Přírodní šampon Droserin vychází z principů unikátní metody Regenerace v Pentagramu. Obsahuje bylinné extrakty, čisté přírodní silice a termální vodu z vřídla Podhájska....

Cena: 245 Kč
Koupit  koupit

Knihy Jak se uzdravit z rakoviny - 15 alternativních a doplňkových metod pro obnovení zdraví

Knihy Jak se uzdravit z rakoviny - 15 alternativních a doplňkových metod pro obnovení zdraví

Kniha Jak se uzdravit z rakoviny pojednává o tom, jak lze různými nekonvenčními, nepoškozujícími a převážně i lacinými metodami vítězit nad rakovinou, a to zejména prostředky domácí samoléčby. Tyto metody, pocházející od léčitelů i lékařů, bývají medicínským průmyslem přehlíženy či bagatelizovány, a to i přesto, že přinesly výsledky. Některé z nich mohou být také užitečné při prevenci rakoviny....

Cena: 261 Kč
Koupit  koupit

Energy Artrin šampon 200 ml

Energy Artrin šampon 200 ml

Šampon Artrin je určen pro všechny přirozené barvy vlasů, častěji nalezne využití u tmavších odstínů. Je vhodný pro suché vlasy, omezuje tvorbu šedin, podporuje obnovu vlasů, zejména u mužů, kterým se tvoří kouty. Přírodní šampon Artrin vychází z principů unikátní metody Regenerace v Pentagramu. Obsahuje bylinné extrakty, čisté přírodní silice a termální vodu z vřídla Podhájska....

Cena: 245 Kč
Koupit  koupit

Energy Protektin šampon 200 ml

Energy Protektin šampon 200 ml

Šampon Protektin je určen pro snadno se mastící a vypadávající vlasy, pro vlasy poškozené barvením nebo naopak odbarvováním, je vhodný pro zlepšení kvality vlasů, které jsou zatěžovány znečištěným životním prostředím a průmyslovými imisemi. Přírodní šampon Protektin vychází z principů unikátní metody Regenerace v Pentagramu. Obsahuje bylinné extrakty, čisté přírodní silice a termální vodu z vřídla...

Cena: 245 Kč
Koupit  koupit

English Tea Shop Čistý bílý čaj 20 sáčků

English Tea Shop Čistý bílý čaj 20 sáčků

Naši zruční degustátoři a vědečtí odborníci přes výživu vám doporučují tento bílý čaj, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd., protože toto je nejlepší forma, ve které mohou být využity ty nejlepší přínosy čajového stromu (Camellia sinensis) pro vaše zdraví. Od sběru čajových lístků až po jejich zpracování jsou využity ty nejjemnější metody k tomu, aby byla...

Cena: 67 Kč
Koupit  koupit

English Tea Shop Čistý bílý čaj - plechovka s 15 bioodbouratelnými pyramidkami

English Tea Shop Čistý bílý čaj - plechovka s 15 bioodbouratelnými pyramidkami

Naši zruční degustátoři a vědečtí odborníci přes výživu vám doporučují tento bílý čaj, certifikovaný produkt ekologického zemědělství, Control Union Certifications Ltd., protože toto je nejlepší forma, ve které mohou být využity ty nejlepší přínosy čajového stromu (Camellia sinensis) pro vaše zdraví. Od sběru čajových lístků až po jejich zpracování jsou využity ty nejjemnější metody k tomu, aby...

Cena: 148 Kč
Koupit  koupit

OXALIS 1000+1 noc 60 g

OXALIS 1000+1 noc 60 g

Pravý černý čaj se díky své charakeristické chuti popíjí na celém světě. Má silnější vůni a hnědočervenou barvu díky metody zpracování. Obsahuje kofein, který působí na srdeční činnos a zlepšuje náladu.  Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů. Příprava: Vroucí vodou zalejte čaj v poměru 1,5 dl na 1 čajovou lžičku, pokud čaj louhujete v konvici, pak navíc 1 lžičku na konvici. Ponechte...

Cena: 50 Kč
Koupit  koupit

Knihy Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

Knihy Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše

Praktická detoxikace podle MUDr. Josefa Jonáše je učebnicí originální a celosvětově ojedinělé metody řízené a kontrolované detoxikace organismu, která je završením celoživotní badatelské cesty autora přírodní medicínou za odhalením tajemství novodobého kamene mudrců. Přehledným a čtivým způsobem seznamuje s filozofickými základy a teorií řízené detoxikace a poskytuje praktický návod pro konkrétní a...

Cena: 252 Kč
Koupit  koupit

Knihy Kinesiotaping pro sportovce (Mgr. Tomáš Pětivlas, Ph. D., Mgr. Radka Doležalová)

Knihy Kinesiotaping pro sportovce (Mgr. Tomáš Pětivlas, Ph. D., Mgr. Radka Doležalová)

Kniha Kinesiotaping pro sportovce je praktickým pomocníkem pro všechny sportovce, trenéry i fyzioterapeuty, kteří se často setkávají s úrazy a řeší jejich následky. Metoda lepení barevných pásek na kůži přináší nečekaně výborné výsledky. Touto neinvazivní metodou, přiložením tapu, ovlivňujeme svalové napětí (tonus) v postiženém místě, a tak dochází k redukci bolesti, zapojení správného pohybového stereotypu...

Cena: 171 Kč
Koupit  koupit

Energy Artrin šampon

Energy Artrin šampon

Artrin je určen pro všechny přirozené barvy vlasů, častěji nalezne využití u tmavších odstínů. Je vhodný pro suché vlasy, omezuje tvorbu šedin, podporuje obnovu vlasů, zejména u mužů, kterým se tvoří kouty. Přírodní šampon Artrin vychází z principů unikátní metody Regenerace v Pentagramu. Obsahuje bylinné extrakty, čisté přírodní silice a termální vodu z vřídla Podhájska. Pokud nevíte, který z šamponů...

Cena: 245 Kč
Koupit  koupit