Historie

Výsledky hledání

Rychlé odkazy na obsah článku:
Původ a historie tatarského bifteku
Nemoci v tatarském bifteku
Recept na pravý tatarák


Vybíráme z obsahu: Puvod a historie tatarskeho bifteku Historie tatarskeho bifteku, pochoutky ze syroveho masa, saha daleko. Původ a historie tatarského bifteku Historie tatarského bifteku, pochoutky ze syrového masa, sahá daleko.

Celý článek

Zaměření článku: tatarský biftek, historie, nemoci, recept, pohlreich, losos, hovězí maso, postup, ingredienceRychlé odkazy na obsah článku:
Historie masturbace
Masturbace omezuje nevěru
Masturbace v rámci antikoncepce
Masturbační techniky pro muže
Masturbační techniky pro ženy
Fotografie


Vybíráme z obsahu: Historie masturbace V minulosti byla masturbace kvůli velkému vlivu některých – k tomuto fenoménu netolerantních – náboženství zakazována (tabu). Historie masturbace V minulosti byla masturbace kvuli velkemu vlivu nekterych k tomuto fenomenu netolerantnich nabozenstvi zakazovana tabu.

Celý článek

Zaměření článku: historie, masturbace, nevěra, antikoncepce, výraz, muži, ženyRychlé odkazy na obsah článku:
Účel vlasů
Popis vlasů
Typologie vlasů
Funkce vlasů
Charakter vlasů
Suché vlasy
Normální vlasy
Mastné vlasy
Smíšené vlasy
Vlasy – foto


Povrch lidského těla pokrývá kůže. U dospělého člověka dosahuje plocha kůže téměř dvou čtverečních metrů. Kromě samotné kůže, která je tvořena buňkami zvanými keratinocyty, jsou na kůži mimo jiné i útvary, které vznikly speciální přeměnou právě těchto kožních buněk, tyto orgány se odborně nazývají rohové deriváty epidermis. Patří k nim nehty a tělesné ochlupení. Nejvýznamnější částí tohoto ochlupení jsou právě vlasy.

Celý článek

Zaměření článku: vlasy, lidé, účesy, historie, růst, druhy, typologie, funkce, charakterRychlé odkazy na obsah článku:
Co je mýdlo?
Mýdlo – chemická podstata
Výroba mýdla
Výhody a nevýhody
Druhy mýdla
Mýdlo – sortiment
Mýdla na holení
Ukazatelé jakosti mydlářských výrobků
Skladování mýdel
Historie mýdla


Vybíráme z obsahu: Historie mýdla Nejstarší známý důkaz o výrobě mýdla pochází z Babylonu. Historie mydla Nejstarsi znamy dukaz o vyrobe mydla pochazi z Babylonu.

Celý článek

Zaměření článku: mýdlo, popis, typy, historie, výroba, druhy, výhody, nevýhodyRychlé odkazy na obsah článku:
Operace
Historie léčby rozštěpu obličeje
Popis vzniku rozštěpu
Prevence rozštěpu
Je možné předejít vzniku rozštěpu?
Příčiny rozštěpu
Příznaky a projevy rozštěpu
Diagnostika rozštěpu
Léčba rozštěpu
Komplikace
Moje dítě má rozštěp, kde mám hledat pomoc?
Rozštěp ve filmu


Vybíráme z obsahu: Historie léčby rozštěpu obličeje Rozštěpová vada obličeje je stará jako lidstvo samo. Historie lecby rozstepu obliceje Rozstepova vada obliceje je stara jako lidstvo samo.

Celý článek

Zaměření článku: rozštěp patra, popis, prevence, příznaky a projevy, diagnostika, léčba, historieRychlé odkazy na obsah článku:
Typy a distribuce
Význam v léčitelství
Historie
Pěstování, zpracování a prodej
Použití
Produkty z vanilky


Vybíráme z obsahu: Historie Toto koření znali již původní obyvatelé jihovýchodního Mexika, Toltékové a Aztékové, kteří ji nazývali tlilxochitl (černý lusk). Historie Toto koreni znali jiz puvodni obyvatele jihovychodniho Mexika, Toltekove a Aztekove, kteri ji nazyvali tlilxochitl cerny lusk.

Celý článek

Zaměření článku: typy a distribuce, význam v léčitelství, historie, pěstování, zpracování, prodej, použití, produkty z vanilky
LISTOVÁNÍ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15   Další


nabídka obchodu

Energy Lapacho Tabebuia serratifolia 105 g

Energy Lapacho Tabebuia serratifolia 105 g

Moderní historie lapacha se datuje od roku 1884, kdy byla izolována jeho nejdůležitější obsahová látka....

Cena: 186 Kč
Koupit  koupit

Sonnentor Pepř černý mletý bio 35g

Sonnentor Pepř černý mletý bio 35g

Z historického pohledu je pravý pepř nejdůležitějším kořením světa, výrazně ovlivnil koloniální historii. Bez něj by evropané nikdy nezaútočili proti východu, neboť historie obchodu s kořením nebylo v podstatě nic jiného než hledání pepře. Pepř je více než jenom černý šňupací prášek, který nalezneme uprostřed každého stolu v restauraci. Pepř je koření s neuvěřitelně mnoha chuťovými nuancemi, které...

Cena: 71 Kč
Koupit  koupit

Energy čaj Lapacho

Energy čaj Lapacho

Lapacho čaj má imunostimulační, protizánětlivé, antioxidační, bolest tišící a především protirakovinné účinky. Doplněk stravy. V tropických deštných pralesích Střední Ameriky roste vysoký strom s hladkou kůrou a trubkovitými květy, jehož léčebné účinky jsou místním domorodým kmenům již po staletí známé. Indiáni jej nazývají slovem, které se dá přeložit jako „mít moc a sílu“. Moderní historie lapacha...

Cena: 176 Kč
Koupit  koupit

České ghíčko Ghí bylinné konopí 220 ml

České ghíčko Ghí bylinné konopí 220 ml

Popis: Ghí je čistý máselný tuk vyrobený podle starodávné ajurvédské receptury. Odpařením vody a oddělením mléčné bílkoviny získáváme čistý tuk obsahující celou řadu vitamínů , minerálů a antioxidantů . Při výrobě přepuštěného másla klademe největší důraz na kvalitu a tradici výroby. Používáme pouze ingredience od ověřených dodavatelů. Historie: Během posledních pár let se můžeme s ghí setkat v souvislosti...

Cena: 132 Kč
Koupit  koupit

teplota u psa   |    přídavná jména cvičení   |    dna co jíst   |    krevní tlak podle věku   |    ženská obřízka   |    aulin   |    rajská omáčka jednoduchý   |    bravecto