Historie

Výsledky hledání

Rychlé odkazy na obsah článku:
Původ a historie tatarského bifteku
Nemoci v tatarském bifteku
Recept na pravý tatarák
Tatarský biftek podle Pohlreicha
Falešný tatarský biftek
Tatarský biftek z lososa
Tatarský biftek ze zadního hovězího


Vybíráme z obsahu: Puvod a historie tatarskeho bifteku Historie tatarskeho bifteku, pochoutky ze syroveho masa, saha daleko. Původ a historie tatarského bifteku Historie tatarského bifteku, pochoutky ze syrového masa, sahá daleko.

Celý článek

Zaměření článku: tatarský biftek, historie, nemoci, recept, pohlreich, losos, hovězí maso, postup, ingredienceRychlé odkazy na obsah článku:
Historie masturbace
Masturbace omezuje nevěru
Masturbace v rámci antikoncepce
Masturbační techniky pro muže
Masturbační techniky pro ženy
Fotografie


Vybíráme z obsahu: Historie masturbace V minulosti byla masturbace kvůli velkému vlivu některých – k tomuto fenoménu netolerantních – náboženství zakazována (tabu). Historie masturbace V minulosti byla masturbace kvuli velkemu vlivu nekterych k tomuto fenomenu netolerantnich nabozenstvi zakazovana tabu.

Celý článek

Zaměření článku: historie, masturbace, nevěra, antikoncepce, výraz, muži, ženyRychlé odkazy na obsah článku:
Účel vlasů
Popis vlasů
Typologie vlasů
Funkce vlasů
Charakter vlasů
Suché vlasy
Normální vlasy
Mastné vlasy
Smíšené vlasy
Vlasy – foto


Povrch lidského těla pokrývá kůže. U dospělého člověka dosahuje plocha kůže téměř dvou čtverečních metrů. Kromě samotné kůže, která je tvořena buňkami zvanými keratinocyty, jsou na kůži mimo jiné i útvary, které vznikly speciální přeměnou právě těchto kožních buněk, tyto orgány se odborně nazývají rohové deriváty epidermis. Patří k nim nehty a tělesné ochlupení. Nejvýznamnější částí tohoto ochlupení jsou právě vlasy.

Celý článek

Zaměření článku: vlasy, lidé, účesy, historie, růst, druhy, typologie, funkce, charakterRychlé odkazy na obsah článku:
Co je mýdlo?
Mýdlo – chemická podstata
Výroba mýdla
Výhody a nevýhody
Druhy mýdla
Mýdlo – sortiment
Mýdla na holení
Ukazatelé jakosti mydlářských výrobků
Skladování mýdel
Historie mýdla


Vybíráme z obsahu: Historie mýdla Nejstarší známý důkaz o výrobě mýdla pochází z Babylonu. Historie mydla Nejstarsi znamy dukaz o vyrobe mydla pochazi z Babylonu.

Celý článek

Zaměření článku: mýdlo, popis, typy, historie, výroba, druhy, výhody, nevýhodyRychlé odkazy na obsah článku:
Operace
Historie léčby rozštěpu obličeje
Popis vzniku rozštěpu
Prevence rozštěpu
Je možné předejít vzniku rozštěpu?
Příčiny rozštěpu
Příznaky a projevy rozštěpu
Diagnostika rozštěpu
Léčba rozštěpu
Komplikace
Moje dítě má rozštěp, kde mám hledat pomoc?
Rozštěp ve filmu


Vybíráme z obsahu: Historie léčby rozštěpu obličeje Rozštěpová vada obličeje je stará jako lidstvo samo. Historie lecby rozstepu obliceje Rozstepova vada obliceje je stara jako lidstvo samo.

Celý článek

Zaměření článku: rozštěp patra, popis, prevence, příznaky a projevy, diagnostika, léčba, historieRychlé odkazy na obsah článku:
Typy a distribuce
Význam v léčitelství
Historie
Pěstování, zpracování a prodej
Použití
Produkty z vanilky


Vybíráme z obsahu: Historie Toto koření znali již původní obyvatelé jihovýchodního Mexika, Toltékové a Aztékové, kteří ji nazývali tlilxochitl (černý lusk). Historie Toto koreni znali jiz puvodni obyvatele jihovychodniho Mexika, Toltekove a Aztekove, kteri ji nazyvali tlilxochitl cerny lusk.

Celý článek

Zaměření článku: typy a distribuce, význam v léčitelství, historie, pěstování, zpracování, prodej, použití, produkty z vanilkyRychlé odkazy na obsah článku:
Co je lecitin
Historie
Jak dlouho užívat lecitin
Škodlivost sójového lecitinu
Předávkování lecitinem
Lecitin v potravinách


Vybíráme z obsahu: Historie V roce 1925 společnost Hansamühle Hamburg, dnes ADM Ölmühle Hamburg AG, zavedla extrakční postup, díky němuž bylo možné ze surového rostlinného oleje izolovat slunečnicový lecitin. Historie V roce 1925 spolecnost Hansamuhle Hamburg, dnes ADM olmuhle Hamburg AG, zavedla extrakcni postup, diky nemuz bylo mozne ze suroveho rostlinneho oleje izolovat slunecnicovy lecitin.

Celý článek

Zaměření článku: lecitin, modifikace, sója, dávkování, těhotenství, organismus, účinky, historie, antikoncepce, potraviny


LISTOVÁNÍ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15   Další


nabídka obchodu

Energy Lapacho Tabebuia serratifolia 105 g

Energy Lapacho Tabebuia serratifolia 105 g

Moderní historie lapacha se datuje od roku 1884, kdy byla izolována jeho nejdůležitější obsahová látka....

Cena: 179 Kč
Koupit  koupit

Sonnentor Bio Pepř černý mletý 35g

Sonnentor Bio Pepř černý mletý 35g

Z historického pohledu je pravý pepř nejdůležitějším kořením světa, výrazně ovlivnil koloniální historii. Bez něj by evropané nikdy nezaútočili proti východu, neboť historie obchodu s kořením nebylo v podstatě nic jiného než hledání pepře. Pepř je více než jenom černý šňupací prášek, který nalezneme uprostřed každého stolu v restauraci. Pepř je koření s neuvěřitelně mnoha chuťovými nuancemi, které...

Cena: 71 Kč
Koupit  koupit

Energy čaj Lapacho

Energy čaj Lapacho

Lapacho čaj má imunostimulační, protizánětlivé, antioxidační, bolest tišící a především protirakovinné účinky. Doplněk stravy. V tropických deštných pralesích Střední Ameriky roste vysoký strom s hladkou kůrou a trubkovitými květy, jehož léčebné účinky jsou místním domorodým kmenům již po staletí známé. Indiáni jej nazývají slovem, které se dá přeložit jako „mít moc a sílu“. Moderní historie lapacha...

Cena: 176 Kč
Koupit  koupit

Dr.Taffi Parfémová voda ORO – Profumo ORO Acqua Di Bolgheri 80 ml 80 ml

Dr.Taffi Parfémová voda ORO – Profumo ORO Acqua Di Bolgheri 80 ml 80 ml

Parfémová voda ORO z kolekce tradiční toskánské přírodní kosmetiky – Acqua Di Bolgheri řady ORO v sobě koncentruje živočišnost a smyslnost jižanů. Předností této vůně je její určitá univerzálnost, která spočívá ve vyvážené květinové kombinaci. V tělu této vůně, jehož základ vytváří vetiver a bílé pižmo, totiž bije jasmín, hyacint, fialová a růžová, racionální složku pak vyvažuje ylang ylang a bergamot....

Cena: 830 Kč
Koupit  koupit

Dr.Taffi Parfémová voda La Rosa - Profumo Fiori Bianchi - La Rosa Acqua di Bolgheri 80 ml

Dr.Taffi Parfémová voda La Rosa - Profumo Fiori Bianchi - La Rosa Acqua di Bolgheri 80 ml

Parfémová voda La Rosa z řady Acqua di Bolgheri Fiori di Bianchi La Rosa opojná a jemná vůně svěží noci, tak lze ve stručnosti vystihnout parfémovou vodu La Rosa. Z dílny italských mistrů Dr.Taffi pochází tato lehká, vždy osvěžující a nevtíravá esence. Do jejího těla ze sladkého dřeva a jantaru je zasaseno srdce z růží a květů broskví, čemuž příznačně velí hlava z citrónu, sladkého kokosu a melounu....

Cena: 812 Kč
Koupit  koupit

České ghíčko Ghí bylinné konopí 220 ml

České ghíčko Ghí bylinné konopí 220 ml

Popis: Ghí je čistý máselný tuk vyrobený podle starodávné ajurvédské receptury. Odpařením vody a oddělením mléčné bílkoviny získáváme čistý tuk obsahující celou řadu vitamínů , minerálů a antioxidantů . Při výrobě přepuštěného másla klademe největší důraz na kvalitu a tradici výroby. Používáme pouze ingredience od ověřených dodavatelů. Historie: Během posledních pár let se můžeme s ghí setkat v souvislosti...

Cena: 132 Kč
Koupit  koupit


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/hosting/ceskyprehled.cz/www/index.php on line 227