Strava

Výsledky hledání

Rychlé odkazy na obsah článku:
Zdravá strava pro zdraví a styl
Zdravá strava při hubnutí
Zdravá strava
Zdravá strava pro sportovce
Jídelníček
Zdravá strava – recepty


Vybíráme z obsahu: Zdrava strava Plnohodnotna a pestra strava muze velmi ovlivnit kvalitu a delku zivota, samozrejme v kombinaci s vhodnym cvicenim. Zdrava strava pro zdravi a styl Zdrava strava je takova, ktera nam v nemoci pomaha k uzdraveni a pokud jsme zdravi zdravymi zustaneme. Zdravá strava Plnohodnotná a pestrá strava může velmi ovlivnit kvalitu a délku života, samozřejmě v kombinaci s vhodným cvičením. Zdravá strava pro zdraví a styl Zdravá strava je taková, která nám v nemoci pomáhá k uzdravení a pokud jsme zdraví – zdravými zůstaneme. Zdravá strava zaručuje silný organismus odolný proti nemocem, bystrou, jasnou mysl, pevné zdraví, „mladistvé“ stáří neboli prodloužené období tvůrčího života a schopnost pracovat. Neracionální strava má za následek slabý organismus snadno podléhající nemocem a s nedostatečnou obranyschopností. Zdravá strava při hubnutí Mezi zdravé hubnutí patří dietní program podle Antonie Mačingové. Zdravá strava pro sportovce Výživa sportovce musí být mnohem kvalitnější než výživa nesportujícího člověka, neusilujícího cíleně ani o výborné zdraví ani o pěknou postavu, nebo výbornou fyzickou zdatnost.

Celý článek

Zaměření článku: zdravá strava, zdravý životní styl, potraviny, ovoce, zelenina, recepty, strava pro sportovceRychlé odkazy na obsah článku:
Tekutá strava
Kdy je potřebná tekutá strava
Umělá výživa
Dostatek tekutin
Druhy umělé výživy
Bezpečnost tekutých diet
Tekutá strava z lékárny – cena


Vybíráme z obsahu: Tekuta strava Kompletni tekuta strava se sklada pouze z tekutin a potravin, ktere jsou normalne tekute, a z potravin, ktere se vazou na tekutinu, kdyz jsou pri pokojove teplote. Kdy je potrebna tekuta strava Tekuta strava je dulezita pred urcitymi lekarskymi zakroky, testy, vysetrenimi nebo pred nekterymi druhy operaci, napriklad po operaci zaludku nebo strev, nebo pri problemech s polykanim nebo zvykanim. Tekuta strava po operaci Tekuta strava po operaci vypada jako cira tekutina, ktera je organismem snadno absorbovana a dodava telu vsechny potrebne ziviny, snizuje stimulaci traviciho systemu a nezanechava zadne zbytky ve strevnim traktu. Tekuta strava pro sportovce Strava u sportovcu je velmi dulezitym nosnikem vsech potrebnych latek pro organismus. Tekuta strava je takova strava, ktera se sklada z kapalnych potravin s hladkou konzistenci. Tekutá strava pro sportovce Strava u sportovců je velmi důležitým nosníkem všech potřebných látek pro organismus. Tekutá strava Kompletní tekutá strava se skládá pouze z tekutin a potravin, které jsou normálně tekuté, a z potravin, které se vážou na tekutinu, když jsou při pokojové teplotě. Kdy je potřebná tekutá strava Tekutá strava je důležitá před určitými lékařskými zákroky, testy, vyšetřeními nebo před některými druhy operací, například po operaci žaludku nebo střev, nebo při problémech s polykáním nebo žvýkáním.

Celý článek

Zaměření článku: umělá výživa, tekutá strava pro seniory, tekutá strava po operaci, tekutá strava na hubnutí, tekutá strava před kolonoskopií, tekutá strava pro sportovce, tekutá strava z lékárny, cenaRychlé odkazy na obsah článku:
Co jsou to makrobiotika a makrobiotická strava
Makrobiotická strava pro děti
Makrobiotická strava jako dieta
Makrobiotická strava jídelníček
Recepty na makrobiotickou stravu


Vybíráme z obsahu: Makrobioticka strava jako dieta Makrobioticka strava se da pouzit jako dieta u lidi trpicich potravinovou alergii. Makrobioticka strava jidelnicek Principem makrobioticke stravy je strava bohata na ovoce a zeleninu, lusteniny a obilniny. Makrobioticka strava pro deti Standardni makrobioticka strava je vhodna predevsim pro zdrave deti a dospele lidi. Makrobiotická strava jídelníček Principem makrobiotické stravy je strava bohatá na ovoce a zeleninu, luštěniny a obilniny. Makrobiotická strava jako dieta Makrobiotická strava se dá použít jako dieta u lidí trpících potravinovou alergií. Makrobiotická strava pro děti Standardní makrobiotická strava je vhodná především pro zdravé děti a dospělé lidi. Makrobiotická strava je způsob stravování, který je znám již několik tisíc let. Co jsou to makrobiotika a makrobiotická strava Makrobiotika není jen obyčejná dieta nebo stravovací návyk, ale je v podstatě jakousi filosofií či životním stylem.

Celý článek

Zaměření článku: makrobiotika, pro děti, dieta, jídelníček, receptyRychlé odkazy na obsah článku:
Co mohu jíst?
Prevence alergie
Kalorie ve stravě
Pravidla pro zdravou výživu
Konzumace tekutin
Konzumace alkoholu
Reakce dětí na mateřské mléko


Vybíráme z obsahu: Správný energetický přísun zajistí pouze jedení zdravých potravin a vyvážená strava. Spravny energeticky prisun zajisti pouze jedeni zdravych potravin a vyvazena strava.

Celý článek

Zaměření článku: správná strava při kojení, konzumace tekutin při kojeníRychlé odkazy na obsah článku:
Zuby
Co mají rádi králíčci
Seno
Voda
Chleba
Granule
Zelenina
Bylinky
Dřeviny
Míchanice
Ovoce
Pořadí


Vybíráme z obsahu: Co mají rádi králíčci Jeho strava by měla obsahovat dostatek bílkovin, které v těle králíka pomáhají s růstem tkání i jejich obnovou. Co maji radi kralicci Jeho strava by mela obsahovat dostatek bilkovin, ktere v tele kralika pomahaji s rustem tkani i jejich obnovou.

Celý článek

Zaměření článku: králík domácí, co mají rádi králíčciRychlé odkazy na obsah článku:
Zuby
Jídelníček pro králíčka
Seno
Voda
Granule
Zelenina
Byliny
Dřeviny
Ovoce
Pamlsky
Dieta u králíčků


Vybíráme z obsahu: ), podběl (protizánětlivý), řeřicha (povzbuzuje chuť k jídlu, podporuje látkovou výměnu a je močopudná, podává se také ve velmi malém množství), rozmarýna, růže (králíčkovi se nepodává jako strava růže kupovaná... , podbel protizanetlivy, rericha povzbuzuje chut k jidlu, podporuje latkovou vymenu a je mocopudna, podava se take ve velmi malem mnozstvi, rozmaryna, ruze kralickovi se nepodava jako strava ruze kupovana v obchodu,... Z travin to je bojinek lucni, jilek vytrvaly, kostrava rakosovita, lipnice lucni, pohanka, psarka polni, srha lalocnata.

Celý článek

Zaměření článku: krmeníRychlé odkazy na obsah článku:
Tipy krok po kroku
Správná strava
Správné druhy bílkovin
Zdravé potraviny pro srdce
Potraviny s nižším obsahem fosforu
Potraviny se správným obsahem draslíku


Vybíráme z obsahu: Správná strava a výběr tekutin mohou pomoci zpomalit chronické onemocnění ledvin. Liší se strava určená pacientům na hemodialýze, na peritoneální dialýze, dieta u nedostatečnosti funkce ledvin bez nutnosti dialyzační léčby. Vaše strava by měla obsahovat méně než 2 300 mg sodíku každý den. Správná strava Vyberte si potraviny, které obsahují málo soli a sodíku. Spravna strava a vyber tekutin mohou pomoci zpomalit chronicke onemocneni ledvin. Lisi se strava urcena pacientum na hemodialyze, na peritonealni dialyze, dieta u nedostatecnosti funkce ledvin bez nutnosti dialyzacni lecby. Vase strava by mela obsahovat mene nez 2 300 mg sodiku kazdy den. Spravna strava Vyberte si potraviny, ktere obsahuji malo soli a sodiku.

Celý článek

Zaměření článku: strava, ledviny, onemocnění, krok, fosfor, bílkoviny, sodík, draslík, fosfor, srdce


LISTOVÁNÍ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15   Další


nabídka obchodu

Knihy Tvoje strava je tvůj osud (MUDr. Josef Jonáš, Jiří Kuchař)

Knihy Tvoje strava je tvůj osud (MUDr. Josef Jonáš, Jiří Kuchař)

Kniha Tvoje strava je tvůj osud představuje příčiny, souvislosti, důsledky a možnosti řešení nemocí a problémů spojených s jídlem....

Cena: 325 Kč
Koupit  koupit

NUTRIDRINK balíček 5+1 různé příchutě 6 x 200ml

NUTRIDRINK balíček 5+1 různé příchutě 6 x 200ml

Když běžná strava nestačí, spolehněte se na univerzální vysokoenergetickou výživu, určenou k dietnímu postupu při podvýživě související s nemocí....

Cena: 209 Kč
Koupit  koupit

RYOR Pohár života 250 g nativní strava

RYOR Pohár života 250 g nativní strava

Celková očista organismu a zlepšení funkce lymfatického systému....

Cena: 86 Kč
Koupit  koupit

DR. POPOV Chuchuhuasi 60 kapslí

DR. POPOV Chuchuhuasi 60 kapslí

Výhradně bylinný produkt. Pestrá a vyvážená strava. Zdravý životní styl s dostatkem pohybu a relaxace....

Cena: 236 Kč
Koupit  koupit

DR. POPOV Caigua 60 kapslí

DR. POPOV Caigua 60 kapslí

Tradiční bylinný produkt. Zdravý životní styl a pestrá strava. Zůstaňte vždy pozitivní....

Cena: 239 Kč
Koupit  koupit

DR. POPOV Hercampure 60 kapslí

DR. POPOV Hercampure 60 kapslí

Tradiční bylinný výrobek. Pestrá a vyvážená strava základ zdravého životního stylu. Buďte vděčný svému tělu....

Cena: 239 Kč
Koupit  koupit

MOGADOR Nutrikaše probiotic - jáhlová 180 g (3x60 g)

MOGADOR Nutrikaše probiotic - jáhlová 180 g (3x60 g)

Nutrikaše probiotic - Nutriční strava pro podporu organismu bez lepku a laktózy. Obsahuje probiotické kultury, 10 vitaminů a minerálů....

Cena: 58 Kč
Koupit  koupit

COUNTRY LIFE Oves bezpluchý BIO 500 g

COUNTRY LIFE Oves bezpluchý BIO 500 g

Držíte-li dietu nebo jste sportovec, pak je pro vás důležitá vyvážená strava plná bílkovin, vláknin, vitamínů a minerálů. To vše obsahuje bio oves....

Cena: 32 Kč
Koupit  koupit

MOGADOR Nutrikaše probiotic s jah.a vanilkou 180g(3x60g)

MOGADOR Nutrikaše probiotic s jah.a vanilkou 180g(3x60g)

Nutriční strava určená pro podporu organismu, s obsahem probiotických kultur, 10 vitamínů a minerálních prvků, s vysokým obsahem vlákniny. Instantní kaše bez lepku a laktózy. Příprava pouze s horkou vodou / 3 porce v balení....

Cena: 61 Kč
Koupit  koupit

MOGADOR Nutrikaše probiotic s čokoládou 180g (3x60g)

MOGADOR Nutrikaše probiotic s čokoládou 180g (3x60g)

Nutriční strava určená pro podporu organismu, s obsahem probiotických kultur, 10 vitamínů a minerálních prvků, s vysokým obsahem vlákniny. Instantní kaše bez lepku a laktózy. Příprava pouze s horkou vodou / 3 porce v balení....

Cena: 61 Kč
Koupit  koupit

COSMOS S.R.O. Dr.Popov Caigua cps.60

COSMOS S.R.O. Dr.Popov Caigua cps.60

Caigua. Doplněk stravy. Tradiční bylinný produkt. 60 kapslí, 13 g. Zdravý životní styl a pestrá strava. Zůstaň vždy pozitivní....

Cena: 231 Kč
Koupit  koupit

NESTLE NESTLÉ Moje první kaše 250g

NESTLE NESTLÉ Moje první kaše 250g

Rýžovo-mléčný instantní příkrm bez přidané sacharózy je plně vyvážená strava pro děti od ukončeného 4. měsíce, kdy mateřské mléko či náhradní mléčná výživa již nemusí zcela pokrýt energetické nároky rychle rostoucího kojence....

Cena: 95 Kč
Koupit  koupit

Olimpex Kozí mléko holandské sušené 360g

Olimpex Kozí mléko holandské sušené 360g

Kozí mléko je výživná přírodní strava pro všechny, kteří jsou citliví nebo mají alergii na kravské mléko. Pro svou výbornou stravitelnost je kozí mléko též ideální pro děti a pro rekonvalescenty....

Cena: 260 Kč
Koupit  koupit

MOGADOR Nutrikaše probiotic pohanková 180g (3x60g)

MOGADOR Nutrikaše probiotic pohanková 180g (3x60g)

Nutriční strava určená pro podporu organismu, s obsahem probiotických kultur, 10 vitamínů a minerálních prvků, s vysokým obsahem vlákniny. Instantní kaše bez lepku a laktózy. Příprava pouze s horkou vodou / 3 porce v balení....

Cena: 58 Kč
Koupit  koupit

MOGADOR Nutrikaše probiotic cranberries 180g (3x60g)

MOGADOR Nutrikaše probiotic cranberries 180g (3x60g)

Instantní kaše bez lepku a laktózy. Nutriční strava pro podporu organismu, bez lepku a laktózy, s obsahem 10 vitaminů a minerálů. Obsahuje 5 miliard probiotických kultur a má vysoký obsah vlákniny....

Cena: 61 Kč
Koupit  koupit


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/hosting/ceskyprehled.cz/www/index.php on line 227