Strava

Výsledky hledání

Rychlé odkazy na obsah článku:
Tekutá strava
Kdy je potřebná tekutá strava
Umělá výživa
Dostatek tekutin
Druhy umělé výživy
Bezpečnost tekutých diet
Tekutá strava z lékárny – cena


Vybíráme z obsahu: Tekuta strava Kompletni tekuta strava se sklada pouze z tekutin a potravin, ktere jsou normalne tekute, a z potravin, ktere se vazou na tekutinu, kdyz jsou pri pokojove teplote. Kdy je potrebna tekuta strava Tekuta strava je dulezita pred urcitymi lekarskymi zakroky, testy, vysetrenimi nebo pred nekterymi druhy operaci, napriklad po operaci zaludku nebo strev, nebo pri problemech s polykanim nebo zvykanim. Tekuta strava po operaci Tekuta strava po operaci vypada jako cira tekutina, ktera je organismem snadno absorbovana a dodava telu vsechny potrebne ziviny, snizuje stimulaci traviciho systemu a nezanechava zadne zbytky ve strevnim traktu. Tekuta strava pro sportovce Strava u sportovcu je velmi dulezitym nosnikem vsech potrebnych latek pro organismus. Tekuta strava je takova strava, ktera se sklada z kapalnych potravin s hladkou konzistenci. Tekutá strava pro sportovce Strava u sportovců je velmi důležitým nosníkem všech potřebných látek pro organismus. Tekutá strava Kompletní tekutá strava se skládá pouze z tekutin a potravin, které jsou normálně tekuté, a z potravin, které se vážou na tekutinu, když jsou při pokojové teplotě. Kdy je potřebná tekutá strava Tekutá strava je důležitá před určitými lékařskými zákroky, testy, vyšetřeními nebo před některými druhy operací, například po operaci žaludku nebo střev, nebo při problémech s polykáním nebo žvýkáním.

Celý článek

Zaměření článku: umělá výživa, tekutá strava pro seniory, tekutá strava po operaci, tekutá strava na hubnutí, tekutá strava před kolonoskopií, tekutá strava pro sportovce, tekutá strava z lékárny, cenaRychlé odkazy na obsah článku:
Zdravá strava pro zdraví a styl
Zdravá strava při hubnutí
Zdravá strava
Zdravá strava pro sportovce
Jídelníček
Zdravá strava – recepty


Vybíráme z obsahu: Zdrava strava Plnohodnotna a pestra strava muze velmi ovlivnit kvalitu a delku zivota, samozrejme v kombinaci s vhodnym cvicenim. Zdrava strava pro zdravi a styl Zdrava strava je takova, ktera nam v nemoci pomaha k uzdraveni a pokud jsme zdravi zdravymi zustaneme. Zdravá strava Plnohodnotná a pestrá strava může velmi ovlivnit kvalitu a délku života, samozřejmě v kombinaci s vhodným cvičením. Zdravá strava pro zdraví a styl Zdravá strava je taková, která nám v nemoci pomáhá k uzdravení a pokud jsme zdraví – zdravými zůstaneme. Zdravá strava zaručuje silný organismus odolný proti nemocem, bystrou, jasnou mysl, pevné zdraví, „mladistvé“ stáří neboli prodloužené období tvůrčího života a schopnost pracovat. Neracionální strava má za následek slabý organismus snadno podléhající nemocem a s nedostatečnou obranyschopností. Zdravá strava při hubnutí Mezi zdravé hubnutí patří dietní program podle Antonie Mačingové. Zdravá strava pro sportovce Výživa sportovce musí být mnohem kvalitnější než výživa nesportujícího člověka, neusilujícího cíleně ani o výborné zdraví ani o pěknou postavu, nebo výbornou fyzickou zdatnost.

Celý článek

Zaměření článku: zdravá strava, zdravý životní styl, potraviny, ovoce, zelenina, recepty, strava pro sportovceRychlé odkazy na obsah článku:
Co mohu jíst?
Prevence alergie
Kalorie ve stravě
Pravidla pro zdravou výživu
Konzumace tekutin
Konzumace alkoholu
Reakce dětí na mateřské mléko


Vybíráme z obsahu: Správný energetický přísun zajistí pouze jedení zdravých potravin a vyvážená strava. Spravny energeticky prisun zajisti pouze jedeni zdravych potravin a vyvazena strava.

Celý článek

Zaměření článku: správná strava při kojení, konzumace tekutin při kojeníRychlé odkazy na obsah článku:
Co jsou to makrobiotika a makrobiotická strava
Makrobiotická strava pro děti
Makrobiotická strava jako dieta
Makrobiotická strava jídelníček
Recepty na makrobiotickou stravu


Vybíráme z obsahu: Makrobioticka strava jako dieta Makrobioticka strava se da pouzit jako dieta u lidi trpicich potravinovou alergii. Makrobioticka strava jidelnicek Principem makrobioticke stravy je strava bohata na ovoce a zeleninu, lusteniny a obilniny. Makrobioticka strava pro deti Standardni makrobioticka strava je vhodna predevsim pro zdrave deti a dospele lidi. Makrobiotická strava jídelníček Principem makrobiotické stravy je strava bohatá na ovoce a zeleninu, luštěniny a obilniny. Makrobiotická strava jako dieta Makrobiotická strava se dá použít jako dieta u lidí trpících potravinovou alergií. Makrobiotická strava pro děti Standardní makrobiotická strava je vhodná především pro zdravé děti a dospělé lidi. Makrobiotická strava je způsob stravování, který je znám již několik tisíc let. Co jsou to makrobiotika a makrobiotická strava Makrobiotika není jen obyčejná dieta nebo stravovací návyk, ale je v podstatě jakousi filosofií či životním stylem.

Celý článek

Zaměření článku: makrobiotika, pro děti, dieta, jídelníček, receptyRychlé odkazy na obsah článku:
Nepříznivé účinky antibiotik
Probiotika
Vhodná strava po antibiotikách
Návod na detoxikaci po léčbě antibiotiky


Vybíráme z obsahu: Vhodná strava po antibiotikách Užívání antibiotik zatěžuje hlavně játra. Vhodna strava po antibiotikach Uzivani antibiotik zatezuje hlavne jatra.

Celý článek

Zaměření článku: očista, organismus, antibiotika, účinky, probiotika, strava, detoxikace, léčba, přípravek, atbRychlé odkazy na obsah článku:
Kravské mléko
Tekutá strava
Dietní mléko pro alergiky
Sójová náhrada
Nestlé Beba Pro 1


Vybíráme z obsahu: Umělá strava pak může být vhodnou alternativou živin (bílkovin, tuků, sacharidů), které se nalézají v mateřském mléku. Tekutá strava V současnosti je v obchodech s potravinami, supermarketech i lékárnách k dispozici pestrá nabídka umělé stravy. Umela strava pak muze byt vhodnou alternativou zivin bilkovin, tuku, sacharidu, ktere se nalezaji v materskem mleku. Tekuta strava V soucasnosti je v obchodech s potravinami, supermarketech i lekarnach k dispozici pestra nabidka umele stravy.

Celý článek

Zaměření článku: kravské mléko, tekutá strava, dietní mléko pro alergiky, sójová náhrada, nestlé beba pro 1Rychlé odkazy na obsah článku:
Cíl pro udržení vyvážené stravy
Vybírejte si rozmanitou stravu
Proč dávat pozor na to, co jíte?
Je zdravá strava stejná jako dieta?
Jak si vytvořit návyk na zdravou výživu?
Kde je možné získat podporu?


Vybíráme z obsahu: Cíl pro udržení vyvážené stravy Každý den jezte z každé skupiny – celozrnná strava, bílkovinné potraviny, zelenina a ovoce, mléčné výrobky – různá jídla. Zdravá strava vám pomůže získat správnou rovnováhu vitamínů, minerálů a dalších živin. Je zdravá strava stejná jako dieta? Zdravá strava není dieta, představuje změny, kterými se můžete (a máte) řídit po zbytek svého života. Cil pro udrzeni vyvazene stravy Kazdy den jezte z kazde skupiny celozrnna strava, bilkovinne potraviny, zelenina a ovoce, mlecne vyrobky ruzna jidla. Zdrava strava vam pomuze ziskat spravnou rovnovahu vitaminu, mineralu a dalsich zivin. Je zdrava strava stejna jako dieta? Zdrava strava neni dieta, predstavuje zmeny, kterymi se muzete a mate ridit po zbytek sveho zivota.

Celý článek

Zaměření článku: vyvážená strava, výživa, správná dieta, hubnutí, životní styl
LISTOVÁNÍ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15   Další


nabídka obchodu

Knihy Tvoje strava je tvůj osud (MUDr. Josef Jonáš, Jiří Kuchař)

Knihy Tvoje strava je tvůj osud (MUDr. Josef Jonáš, Jiří Kuchař)

Kniha Tvoje strava je tvůj osud představuje příčiny, souvislosti, důsledky a možnosti řešení nemocí a problémů spojených s jídlem....

Cena: 325 Kč
Koupit  koupit

RYOR Pohár života 250 g nativní strava

RYOR Pohár života 250 g nativní strava

Celková očista organismu a zlepšení funkce lymfatického systému....

Cena: 92 Kč
Koupit  koupit

NUTRIDRINK balíček 5+1 různé příchutě 6 x 200ml

NUTRIDRINK balíček 5+1 různé příchutě 6 x 200ml

Když běžná strava nestačí, spolehněte se na univerzální vysokoenergetickou výživu, určenou k dietnímu postupu při podvýživě související s nemocí....

Cena: 252 Kč
Koupit  koupit

NESTLE NESTLÉ Moje první kaše 250g

NESTLE NESTLÉ Moje první kaše 250g

Rýžovo-mléčný instantní příkrm bez přidané sacharózy je plně vyvážená strava pro děti od ukončeného 4. měsíce, kdy mateřské mléko či náhradní mléčná výživa již nemusí zcela pokrýt energetické nároky rychle rostoucího kojence....

Cena: 95 Kč
Koupit  koupit

MOGADOR Nutrikaše probiotic - jáhlová 180 g (3x60 g)

MOGADOR Nutrikaše probiotic - jáhlová 180 g (3x60 g)

Nutrikaše probiotic - Nutriční strava pro podporu organismu bez lepku a laktózy. Obsahuje probiotické kultury, 10 vitaminů a minerálů....

Cena: 58 Kč
Koupit  koupit

DR. POPOV Chuchuhuasi 60 kapslí

DR. POPOV Chuchuhuasi 60 kapslí

Výhradně bylinný produkt. Pestrá a vyvážená strava. Zdravý životní styl s dostatkem pohybu a relaxace....

Cena: 246 Kč
Koupit  koupit

DR. POPOV Caigua 60 kapslí

DR. POPOV Caigua 60 kapslí

Tradiční bylinný produkt. Zdravý životní styl a pestrá strava. Zůstaňte vždy pozitivní....

Cena: 252 Kč
Koupit  koupit

DR. POPOV Hercampure 60 kapslí

DR. POPOV Hercampure 60 kapslí

Tradiční bylinný výrobek. Pestrá a vyvážená strava základ zdravého životního stylu. Buďte vděčný svému tělu....

Cena: 252 Kč
Koupit  koupit

NESTLE NESTLÉ Nemléčná kaše osmizrnná 250g

NESTLE NESTLÉ Nemléčná kaše osmizrnná 250g

Obilný instantní příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce. Nestlé Osmizrnná kaše je plně vyvážená strava pro děti, kdy mateřské mléko či náhradní mléčná výživa již nemusí zcela pokrýt energetické nároky rychle rostoucího kojence....

Cena: 93 Kč
Koupit  koupit

NESTLE NESTLÉ Mléčná kaše Medová 250g

NESTLE NESTLÉ Mléčná kaše Medová 250g

Obilní-mléčný instantní příkrm pro děti od ukončeného 6. měsíce. Nestlé Medová kaše je plně vyvážená strava pro děti, kdy mateřské mléko či náhradní mléčná výživa již nemusí zcela pokrýt energetické nároky rychle rostoucího kojence....

Cena: 85 Kč
Koupit  koupit

MOGADOR Nutrikaše probiotic - cranberries 180g (3x60g)

MOGADOR Nutrikaše probiotic - cranberries 180g (3x60g)

Instantní kaše bez lepku a laktózy. Nutriční strava pro podporu organismu, bez lepku a laktózy, s obsahem 10 vitaminů a minerálů. Obsahuje 5 miliard probiotických kultur a má vysoký obsah vlákniny....

Cena: 61 Kč
Koupit  koupit

DR.POPOV Dr.Popov Hercampure při zvýš.cholesterolu cps.60

DR.POPOV Dr.Popov Hercampure při zvýš.cholesterolu cps.60

Hercampure. Doplněk stravy. Tradiční bylinny výrobek. 60 kapslí, 14,5 g. Pestrá a vyvážená strava základ zdravého životního stylu. Buď vděčný svému tělu....

Cena: 231 Kč
Koupit  koupit

MOGADOR Nutrikaše probiotic - s čokoládou 180g (3x60g)

MOGADOR Nutrikaše probiotic - s čokoládou 180g (3x60g)

Nutriční strava určená pro podporu organismu, s obsahem probiotických kultur, 10 vitamínů a minerálních prvků, s vysokým obsahem vlákniny. Instantní kaše bez lepku a laktózy. Příprava pouze s horkou vodou / 3 porce v balení....

Cena: 61 Kč
Koupit  koupit

MOGADOR Nutrikaše probiotic - se švestkami 180g (3x60g)

MOGADOR Nutrikaše probiotic - se švestkami 180g (3x60g)

Instantní kaše bez lepku a laktózy. Nutriční strava pro podporu organismu. Vhodná pro osoby s nesnášenlivostí lepku a laktózy. Součást racionální výživy. Obsahuje 10 vitaminů a minerálních látek, 5 miliard probiotických kultur. Příprava pouze s vodou....

Cena: 61 Kč
Koupit  koupit

MOGADOR Nutrikaše probiotic - s jah.a vanilkou 180g(3x60g)

MOGADOR Nutrikaše probiotic - s jah.a vanilkou 180g(3x60g)

Nutriční strava určená pro podporu organismu, s obsahem probiotických kultur, 10 vitamínů a minerálních prvků, s vysokým obsahem vlákniny. Instantní kaše bez lepku a laktózy. Příprava pouze s horkou vodou / 3 porce v balení....

Cena: 61 Kč
Koupit  koupit