Káva

Výsledky hledání

Rychlé odkazy na obsah článku:
Arabica a Robusta
Pijete kávu? Exkluzivní novinky na trhu


Vybíráme z obsahu: Brazil Mild je velmi jemná, chuťově bohatá káva, která se dodává jako pražená v balení po 250g a dále jako káva instantní v balení 100g. Mezi ty nejznámější patří káva arabica a káva robusta. Arabica je káva výboné chuti, aromatická a skvělé kvality. Kávová zrna se ve většině případech praží v pražírnách přímo na místě kde se káva pěstuje. Pražením káva získává správnou barvu, aroma a chuť. Káva se praží při velmi vysokých teplotách. Jemně mletá káva je ideální pro přípravu espresa. Pokud necháte kávu mlýt příliš dlouho, káva se může připálit a zhořknout.

Celý článek

Zaměření článku: káva, arabica, robusta, káva sběr, káva pražení, mletí kávyRychlé odkazy na obsah článku:
Která káva je na hubnutí?
Zelená káva a její účinky na lidské zdraví.
Je zelená káva zelená?
Zelená káva jako lék
Zelená káva, kde ji koupit?


Vybíráme z obsahu: Proto je zelená káva pro hubnutí vhodnější než klasická káva z červených kávových plodů. Dále jako každá káva, tak i káva zelená v sobě obsahuje kofein, který zrychluje metabolizmus a urychluje tak získávání energie ze stravy, popřípadě z tukových zásob, a tím taktéž pomůže při hubnutí. Která káva je na hubnutí? Jejich výzkumy zjistily, že takzvaná zelená káva má mnoho užitečných vlastností pro lidský organismus. Zelená káva a její účinky na lidské zdraví. Výzkumem bylo potvrzeno, že zelená káva má příznivé účinky na hladinu krevního cukru. Zelená káva totiž zpomaluje vstřebávání glukózy do vašeho organismu a přispívá tak k vyrovnané hladině cukru (glukózy) v krvi. Zelená káva v sobě snoubí obé tyto vlastnosti.

Celý článek

Zaměření článku: hubnutí, káva, kofejn, zelená kávaRychlé odkazy na obsah článku:
Co je zelená káva
Co je CGA800 
Zelená káva na hubnutí
Jak se užívá zelená káva
Zelená káva tablety
Zelená káva Nescafe
Zelená káva s vanilkou


Vybíráme z obsahu: Co je zelená káva Zelená káva je káva vyráběná ze zrn, respektive semen kávovníků, která se suší a posléze praží a melou. Zelená káva s vanilkou Zelená káva s vanilkou podporuje hubnutí, příznivě působí na činnost jater a hladinu cukru v krvi. Zelená káva Nescafe Káva Nescafe je směsí pražených a nepražených zelených kávových zrn. Zelená káva na hubnutí Zelená káva je jako doplněk k hubnutí výborná, ale bez dalších aktivit nezhubnete. Zelená káva je zdravější a také obsahuje kyselinu chlorogenovou, takže pokud se člověk hýbe, tak zelená káva podpoří spalování tuků. Zelená káva tablety Zelená káva tablety jsou speciálně upravenou variantou oblíbeného výtažku ze zelené kávy, který se využívá po celém světě na podporu hubnutí. Nejedná se tedy o speciální druh kávy, ale zelená káva vzniká speciálním způsobem přípravy. Pokud má zelená káva skutečně zafungovat jako spalovač tuků, musí k tomu dostat příležitost například díky tomu, že se začnete více hýbat.

Celý článek

Zaměření článku: zelená káva, cga800, hubnutí, tablety, nescafe, zelená káva s vanilkou, příprava, cholesterol, spalovač tukůRychlé odkazy na obsah článku:
Výhody zelené kávy
Obsah zelené kávy
Zelená káva jako přírodní spalovač tuků
Zelená káva – užívání
Vliv zelené kávy na zdraví
Zelená káva pro hubnutí
Obsah kofeinu v zelené kávě


Vybíráme z obsahu: Zelená káva pro hubnutí Jestli se skutečně chcete zbavit několika kilogramů nadváhy, je vhodná právě zelená káva. Zelená káva jako přírodní spalovač tuků Proč je tedy zelená káva tak efektivní potravinový doplněk? Tradiční káva obsahuje 3–6 % kyseliny chlorogenové, zatímco zelená káva 39 %. Nelze popřít, že zelená káva má jen velmi málo společného s kávou černou. Zelená káva snižuje pocit hladu, snižuje množství usazování tuku a kofein, který obsahuje, zabraňuje úbytku energie, což bývá častou příčinou potřeby konzumace zbytečných kalorií. Obsah zelené kávy Zelená káva obsahuje cenné fenoly, rostlinné látky, které jsou pro váš organismus nesmírně důležité. Čím je káva kvalitnější, tím vyšší je v ní podíl této látky. Zelená káva omezuje chuť k jídlu a tím zvyšuje efektivitu hubnutí.

Celý článek

Zaměření článku: co je to zelená káva, co obsahuje, účinky při hubnutíRychlé odkazy na obsah článku:
Výhody zelené kávy
Hubnutí pomocí zelené kávy
Zelená káva jako přírodní spalovač tuků
Zelená káva užívání
Zelená káva cena


Vybíráme z obsahu: Zelená káva jako přírodní spalovač tuků Stále je kladena otázka, proč zelená káva je tak efektivní, jako potravinový doplněk. Jak všichni víme, tak káva byla populární jako nápoj, který si ráno dáme a zůstaneme po celý den ve střehu. Jen málo lidí si uvědomuje, že káva může mít i jiné zdravotní výhody než jen udržet nás vzhůru, zejména zelená kávová zrna. Je pravda, že pití mnoho kávy může způsobit problémy, jako je vysoký krevní tlak a zvýšená srdeční frekvence, ale podle studií je prokázáno, že káva může ve skutečnosti snížit riziko deprese u žen a snížit riziko rakoviny prostaty u mužů. Káva je taktéž užitečná v odvracení Alzheimerovy choroby a různých forem rakoviny. Hubnutí pomocí zelené kávy Zelená káva jsou kávová zrna v jejich syrové, nepražené podobě. Normálně se boby musí dále pražit, aby z nich mohla být uvařena chutná černá káva. I když je zelená káva užitečná v boji proti volným radikálům v našem těle, tak zároveň může snížit hladinu glukózy v krvi, snížit krevní tlak a zabránit hromadění viscerálního (vnitřního) tuku v těle.

Celý článek

Zaměření článku: káva na hubnutí, hubnutí po kávě, extrakt ze zelené kávy, zelená káva cenaRychlé odkazy na obsah článku:
Překyselení organismu
Zelená káva
Vedlejší účinky zelené kávy
Kdy zelená káva překyseluje organismus


Vybíráme z obsahu: Zelená káva je k dostání buď v tabletové formě, nebo jako bobule, které se musí namlít a pijí se jako káva. Zelená káva Zelená káva se získává z bobulí kávovníku, které se několik týdnů suší na slunci. Mezi potraviny, které způsobují překyselení organismu, patří například alkohol, káva, černý čaj, cukr a sladkosti, kakao, droždí, maso, mléčné výrobky, umělá sladidla a bílá pšeničná mouka. Tato zrnka se nepraží (pokud se praží, vzniká klasická černá káva). Zelená káva obsahuje také kofein (je ho zde větší množství než v černé kávě). O kofeinu je také známo, že působí jako stimulant a zároveň mírně odvodňuje, proto se ve většině restaurací káva podává s trochou vody. Zelená káva je velmi močopudná a zásadně odvodňuje tělo. Kdy zelená káva překyseluje organismus Překyselení je opravdu zásadní problém, stačí si například uvědomit, že rakovinové nádory mohou růst pouze v kyselém prostředí.

Celý článek

Zaměření článku: překyselení, organismus, ph, zelená káva, tobolky, extraktRychlé odkazy na obsah článku:
Zelená káva a hubnutí
Dávkování a denní režim
Nebezpečí u zelené kávy
Cena zelené kávy


Vybíráme z obsahu: Green coffee neboli zelená káva je v posledních měsících velmi populární a často skloňované téma. Zelená káva je vhodná pro jedince s nadváhou, sníženou imunitou a ty, kteří se potýkají s únavou. Zelená káva a hubnutí Za zelenou kávu jsou často označována nezralá zrna kávovníku, to je samozřejmě omyl. Zelená káva se od klasické černé kávy liší ve zpracování, není totiž pražená. Zelená káva nic takového neobsahuje. Zelená káva se tedy může uplatnit nejen jako pomoc při snaze zhubnout, ale i jako antioxidant. Zelená káva není zázračný přípravek, pouze jde o doplněk stravy, který pomáhá zrychlit metabolismus a odvést škodlivé látky z těla. Když se začnete hýbat a toto vše dodržíte, zelená káva vám při pravidelném užívání pomůže omezit pocit hladu a chuť na nějaké zobání.

Celý článek

Zaměření článku: zelená káva, hubnutí, dávkování, režim, nebezpečí, cena


LISTOVÁNÍ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15   Další


nabídka obchodu

Káva pražená mletá DICAF 250g-BIO

Káva pražená mletá DICAF 250g-BIO

Typicky italské pražení, káva lze použít na přípravu turecké či překapávané kávy i espressa....

Cena: 139 Kč
Koupit  koupit

Phoenix Monopol Zelená káva 100 g Černá káva

Phoenix Monopol Zelená káva 100 g Černá káva

Zelená káva je sypká směs pro přípravu nápoje, která není pražena a tím jsou v ní uchovány látky, které se při pražení ztrácejí....

Cena: 155 Kč
Koupit  koupit

Fitness Coffee konopná káva mletá 250 g

Fitness Coffee konopná káva mletá 250 g

Konopná káva CANNABISSIMO COFFEE™ obsahuje 80% kávy a 10% konopných semínek. Káva je vždy čerstvě pražená a dovážená od mistrů kávy přímo z Itálie....

Cena: 219 Kč
Koupit  koupit

Davidoff Fine Aroma 250 g káva 8416

Davidoff Fine Aroma 250 g káva 8416

Prvotřídní jemná káva plné chuti s bohatým aroma....

Cena: 232 Kč
Koupit  koupit

Davidoff Rich Aroma 250 g káva 4898

Davidoff Rich Aroma 250 g káva 4898

Prvotřídní jemná káva plné chuti s bohatým aroma....

Cena: 232 Kč
Koupit  koupit

Monvitaly Káva Fitness Coffee Antioxidant Fully Active Blend mletá 250 g

Monvitaly Káva Fitness Coffee Antioxidant Fully Active Blend mletá 250 g

Káva FITNESS COFFEE je 100% přírodní italská káva bohatá na antioxidanty. Neobsahuje umělé přísady, barviva, konzervační látky, cukry....

Cena: 202 Kč
Koupit  koupit

Brazílie Santos 150 g - zrnková káva

Brazílie Santos 150 g - zrnková káva

V chuti i vůni převažuje čokoláda a oříšky doprovázené nádechem meruněk. Káva má jemnou decentní aciditu a krémové tělo....

Cena: 89 Kč
Koupit  koupit

BERCOFF KLEMBER Enjoy! káva s bylinkami 250 g

BERCOFF KLEMBER Enjoy! káva s bylinkami 250 g

Mletá pražená káva s bylinkami je plná antioxidantů a směsi bylin....

Cena: 142 Kč
Koupit  koupit

Křupavé mandle 150 g - káva

Křupavé mandle 150 g - káva

Vybraná kávová sorta s aroma jemné švýcarské čokolády a křupavých mandliček (min.2,3%)....

Cena: 96 Kč
Koupit  koupit

OXALIS Káva Vanilka - karamel 150g

OXALIS Káva Vanilka - karamel 150g

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabica). Příprava: na 100ml vody o teplotě 93°-94°C použijte 7g mleté kávy. Uchovejte v suchu a chladu nez přístupu vzduchu. Složení: pražená káva, přírodní aroma vanilky a karamelu (min. 2 %)Obsah: 150gZemě původu: Česká republika...

Cena: 97 Kč
Koupit  koupit

Davidoff Fine Aroma 100 g instantní káva 8428

Davidoff Fine Aroma 100 g instantní káva 8428

Prvotřídní jemná instantní káva plné chuti s bohatým aroma....

Cena: 212 Kč
Koupit  koupit

Davidoff Rich Aroma 100 g instantní káva 8420

Davidoff Rich Aroma 100 g instantní káva 8420

Prvotřídní jemná instantní káva plné chuti s bohatým aroma....

Cena: 212 Kč
Koupit  koupit

Oxalis Kolumbie Excelso zrnková káva 150 g

Oxalis Kolumbie Excelso zrnková káva 150 g

Káva Excelso má menší zrno než káva Supremo. Pochází z oblastí Huila a Nariňo, které produkují kávu vysoké kvality. V chuti lze nalézt kakaové boby s oříškovou a ovocnou notou. Acidita živá, tělo bohaté....

Cena: 104 Kč
Koupit  koupit

Tchibo Exclusive 250 g káva 86079

Tchibo Exclusive 250 g káva 86079

Káva s bohatou chutí a plným aroma...

Cena: 149 Kč
Koupit  koupit

Dragon superfoods Zelená káva s arabikou 200g BIO

Dragon superfoods Zelená káva s arabikou 200g BIO

Zelená káva, která neprošla pražením. Zpracována byla maximálně do teploty 42 stupňů Celsia. Zelená káva obsahuje vyšší podíl kyseliny chlorogenové a polymerických fenolů, které patří mezi silné antioxidanty a přispívají tak k detoxikaci....

Cena: 262 Kč
Koupit  koupit


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/hosting/ceskyprehled.cz/www/index.php on line 227