Akné na vagíně

Výsledky hledání

Rychlé odkazy na obsah článku:
Co způsobuje vaginální kvasinkovou infekci?
Příznaky vaginální kvasinkové infekce
Diagnostika vaginální kvasinkové infekce
Léčba vaginální kvasinkové infekce
Lze zabránit vaginální kvasinkové infekci?


Kvasinkové onemocnění pochvy bývá často vyvoláno mikroorganismem Candida albicans, tato kvasinka (druh houby) se za normálních okolností v organismu vyskytuje, ale v malém množství. Za určitých podmínek se však dokáže rychle rozmnožit a způsobuje zarudnutí a zduření vaginální sliznice. Tyto infekce jsou velmi časté, a i když mohou být velmi nepříjemné, nejsou obvykle závažné. Léčba vaginální kvasinkové infekce je jednoduchá.

Celý článek

Zaměření článku: příčiny vaginální kvasinkové infekce, příznaky, diagnostika, léčbaRychlé odkazy na obsah článku:
Jaké známe akné
Co znamená akné na bradě
Tipy na akné


Vybíráme z obsahu: Dieta na akné Jak bojovat proti akné dietou se dozvíte v tomto článku dieta a akné . Bylinná koupel na akné Než si napustíte vanu s teplou vodou, tak si připravte bylinnou koupel na akné. Co znamená akné na bradě Akné na bradě se velmi často objevuje při praktikování orálního sexu a rimmingu (lízání konečníku). Raději si ošetřete akné tea tree olejem, pleťovou vodou z lékárny nebo doporučeným přípravkem, který na základě stavu akné zvolí kožní lékař. Jaké známe akné Na pleti si umíme najít kdejaké věci, jako jsou rozšířené póry, černé tečky, tak zvané komedony, zanícené vřídky, bílé podkožní uhry i mokvající ložiska akné. Že akné zmizí po oslavě osmnáctých narozenin? Bohužel, mnozí muži si přenášejí pubertální kožní projevy akné až do zralého věku a podle výzkumů to není malé číslo. Až čtvrtina všech mužů a polovina žen v dospělosti bojuje s akné.

Celý článek

Zaměření článku: podkožní akné, jaké známe akné, bílé podkožní kuličky, černé tečky komedony, zanícené vyrážky pustuly, bolestivé cysty, česnek na uhříky, maska na akné, zinek na akné, dieta na akné, bylinná koupel na akné, co znamená akné na braděRychlé odkazy na obsah článku:
Acylpyrinová maska
Akné a soda bikarbona
Bylinky s protizánětlivým účinkem proti akné
Měsíček lékařský
Zelená řasa Chlorella
TIP Vyzkoušejte vitamín A proti akné
Přírodní recepty proti akné


Vybíráme z obsahu: Důkladná péče vhodnými prostředky je klíčem k ozdravení pokožky od akné. Acylpyrinová maska Acylpyrin a akné - u acylpyrínu je prokázána účinnost při sklidňování podrážděné a začervenalé pokožky. Takto připravený roztok nanesete na podrážděnou červenou pokožku nebo na akné a necháte působit až do úplného vstřebání - neoplachujete! Takto si můžete pomocí vlastní Acylpyrinové masky velice efektivně zklidnit podrážděnou pokožku s červenými fleky nebo také akné. Akné a soda bikarbona Připravte si směs: soda bikarbona a voda. Bylinky s protizánětlivým účinkem proti akné: Petržel - použijte nálev čerstvé petrželi k omývání pleti. Odvar z máty představuje výborný antiseptický prostředek na akné. Aplikujte pouze lokálně na pleť (na akné, na nos nebo na příliš se mastící části pleti), přičemž se vyhněte oblasti očí nebo rozsáhlejším plochám pleti!

Celý článek

Zaměření článku: akné, záněty v pokožce, pupínky, vyrážkyRychlé odkazy na obsah článku:
Mazové žlázy a komedony
Jak vyčistit tukový sekret?
Boj proti akné jen na povrchu kůže? Nesmysl!
Další kroky v cestě proti akné v dospělosti?
Souhrn kroků vedoucích k odstranění akné nejen na zádech


Vybíráme z obsahu: Tyto mazové žlázy se ve velkém množství nacházejí v místech s typickými projevy akné na obličeji nebo akné na hrudi anebo i v oblastech s akné na zádech. Nikdo si ale neuvědomí, že vztah akné a psychiky může být i obrácený – nemám schopnost navázat vztah, a proto si vytvořím jako obranu akné. Pojďme se podívat na skutečnou příčinu akné u dospělých a pokusme se najít řešení, jak se akné zbavit trvale i v dospělosti. Pokusy proti akné, jak se zbavit, jako je med se skořicí proti akné nebo rgulace kyselosti povrchu kůže pomocí sody bikarbony, by měly přijít na řadu jen v ojedinělých případech, u takzvaných experimentátorek a experimentátorů. Akné, jak všichni víme, se projevuje jako onemocnění kůže, přesněji řečeno, jako onemocnění mazových žláz. Tím vzniknou typické komedony, které všichni dobře známe a nazýváme je akné, nebo i beďary, či uhry. Kdyby tedy byl onen tukový sekret čistý a zabven od všech nežádoucích toxinů, tak bysme nikdy nepoznali co je to akné! A recept, jak se zbavit beďarů je na světě, nebo také postup na hojení uhrů a akné.

Celý článek

Zaměření článku: akné, akné léčba, akné a játra, akné a psychika, akné jak se zbavit, akné dospělých, akné na zádech, akné na obličeji, očista lymfatického systémuRychlé odkazy na obsah článku:
Jak se projevuje nedostatek železa
Příčiny nedostatku železa
Vliv nedostatku železa na akné
Jak doplnit železo


Vybíráme z obsahu: Akné, je jedno z nejčastějších chronických onemocnění kůže a nejčastější kožní onemocnění v pubertě. Během života postihne akné alespoň jednou 85–100 % lidí. Při akné vzniká vřídek zvaný nežit, neštovice, odborně furunkl, hovorově beďar, beďák. Akné se nachází v oblastech kůže s nejvyšší hustotou folikulů, tj. Vliv nedostatku železa na akné Železo dodává pleti svěží vzhled, a tím vlastně předchází jejímu stárnutí.

Celý článek

Zaměření článku: akné, nedostatek, železo, příčiny, vliv, hemoglobinRychlé odkazy na obsah článku:
Pupínky na hýždích příčiny
Akné na zadku léčba
Jak předcházet akné na zadku


Vybíráme z obsahu: I když se o tom často hovoří jako o akné na hýždích, tak se nejedná o akné. Akné na zadku často zmizí samo od sebe, ale pokud tomu tak není, tak je zde léčba, která může pomoci. Obecně platí, že akné je definováno jako zanícené póry, pupínky, cysty (které jdou hlouběji pod kůži, než pupínky), a které se vyskytují na obličeji, krku, ramenou, horní části paží a horní části zad nebo hrudi. Pupínky na hýždích příčiny Někdy se nazývají jako akné na zadku, protože se objevují na hýždích a bývají způsobeny jedním ze dvou poměrně běžných problémů. Vředy na kůži – známý jako vřed, který je cítit jako bolestivý podnět hnisu pod kůží, může být podobný a být podobný právě akné nebo cystě. Kožní onemocnění na hýždích většinou nesouvisí s vaší zkušeností s akné. Těžké akné na obličeji a trupu neznamená vyšší pravděpodobnost vzniku folikulitidy nebo vředů na hýždích. Akné na zadku léčba Léčba závisí na tom, zda máte vředy, folikulitidu nebo obojí.

Celý článek

Zaměření článku: pupínky na zadku, co je akné na zadku, akné na zadku příčiny, akné na zadku léčba, bílý pupínek na stehnu, bílý vřed na stehnu podobné akné, zánět vlasových kořínků
LISTOVÁNÍ
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15   Další


nabídka obchodu

LABORATORIOS BABÉ BABÉ AKNÉ Zmatňující hydratační krém 50ml

LABORATORIOS BABÉ BABÉ AKNÉ Zmatňující hydratační krém 50ml

Babé Akné zmatňující hydratační krém je určený pro mastnou pokožku se sklonem k tvorbě akné. Normalizuje nadměrnou tvorbu mazu a zanechává pleť mastnou....

Cena: 316 Kč
Koupit  koupit

Avon Péče proti akné s okamžitým účinkem s 2% kyselinou salicylovou (Clear Emergency) 15 ml

Avon Péče proti akné s okamžitým účinkem s 2% kyselinou salicylovou (Clear Emergency) 15 ml

Pupínková panika? Zredukujte projevy akné již za 3 hodiny!...

Cena: 72 Kč
Koupit  koupit

DERMEDIC Korektor NORMACNE Therapy 15 g

DERMEDIC Korektor NORMACNE Therapy 15 g

Lokální péče proti akné pro smíšenou a mastnou pleť s náchylností k tvorbě akné!...

Cena: 189 Kč
Koupit  koupit

Sebamed Gel na lokální ošetření akné Clear Face (Anti Pimple Gel) 10 ml

Sebamed Gel na lokální ošetření akné Clear Face (Anti Pimple Gel) 10 ml

Gel na ošetření akné s bisobolem vysušuje postižená místa a účinně působí proti vzniku nových pupínků....

Cena: 135 Kč
Koupit  koupit

BENQ MATERIALS CORPORATION MiaCare Náplasti na akné - NOC 12ks

BENQ MATERIALS CORPORATION MiaCare Náplasti na akné - NOC 12ks

BENQ MATERIALS CORPORATION MiaCare Náplasti na akné - NOC 12ks....

Cena: 132 Kč
Koupit  koupit

LABORATORIOS BABÉ BABÉ AKNÉ Hloubkově čistící gel 200ml

LABORATORIOS BABÉ BABÉ AKNÉ Hloubkově čistící gel 200ml

Babé Akné keratolytický tekutý gel omezuje nedostatky pleti, zjemňuje ji regulací nadměrné tvorby mazu a zmatňujícím účinkem....

Cena: 272 Kč
Koupit  koupit

DR.POPOV Čaj Akné tea porcovaný 30g Dr.Popov

DR.POPOV Čaj Akné tea porcovaný 30g Dr.Popov

DR.POPOV Čaj Akné tea porcovaný 30g Dr.Popov....

Cena: 35 Kč
Koupit  koupit

Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Aromedica Gel pro mastnou pleť se sklonem k akné 50 ml

Aromaterapeutický gel na pleť s akné, mastnou a smíšenou. Potlačuje tvorbu zánětů, jizev a komedonů. Přítomné účinné látky ve formě gelu nezanechávají pokožku mastnou....

Cena: 259 Kč
Koupit  koupit

Garnier Pure Active Peeling proti akné s aktivní složkou uhlí 150 ml

Garnier Pure Active Peeling proti akné s aktivní složkou uhlí 150 ml

Vhodný pro pleť, kde se často objevují černé tečky. Pokud je chcete vymýtit, zabránit jejich návratu a vyčistit pleť. Osvěžující koncentrovaný přípravek působí proti akné i proti stopám po akné a působí okamžitě. Peeling PureActive získal titul "Nejlepší nový peeling" v kosmetické anketě Glosscars 2010!...

Cena: 155 Kč
Koupit  koupit